Aybey Ekomak Kompresör

Yağsız Pistonlu Kompresörler

CleanAIR CNR

CleanAIR, farklı güç (7-10 HP) ve basınç seçeneklerine (4-10 bar) sahip tam donanımlı yağsız pistonlu kompresör yelpazesi sunar. Bunların hepsi tabana ve tanka monte versiyonlarda mevcuttur; bu şekilde tüm özel hava gereksinimleriniz için bir çözüme sahibiz.

%100 temiz hava

ISO 8573-1 Sınıf 0 pompa TÜV sertifikalı %100 temiz hava üretir. Bu, bulaşma riskinin sıfır olduğu anlamına gelir; hasarlı veya güvensiz ürünlerin sıfır riski; operasyonel duruş süresinden kaynaklanan sıfır kayıp riski; ve şirketinizin profesyonel itibarını zedeleme riski sıfırdır.

Düşük gürültü seviyesi

Ses zayıflatıcı malzemeleri ve gölgeliği sayesinde CleanAIR CNR, 71 dB(A) kadar düşük gürültü seviyeleri sunar.

Sürekli çalışma

Yağsız teknolojisi ve dahili soğutma fan sistemi sayesinde CleanAIR CNR, kesintisiz hizmet için %100 görev döngüsü sunabilir.

Enerji tasarrufu

Doğrudan tahrik teknolojisi, kayış tahrikli kompresörlere kıyasla büyük enerji tasarrufu sağlar ve start-stop teknolojisi boşaltma döngüsü sırasında atıkları ortadan kaldırır.

Gelişmiş izleme

CleanAIR CNR, gelişmiş elektronik kontrol ve izleme ile birlikte gelir. Tek dokunuşla kumandanın kullanımı kolaydır ve hem performansı hem de güvenilirliği optimize eder.